Tamaño
Vintage 80s Brown Leather / Suede Jacket Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 47 cm |
| Chest: | 54 cm |
| Waist: | 43 cm |
| Long: | 59 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 47 cm |
| Chest: | 54 cm |
| Waist: | 43 cm |
| Long: | 59 cm |
Similar items