Tamaño
Vintage Loden Waterproofed Wool Men Coat Unisex Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Loden Laine Haute Quaité |
| Material: | Waterproofed Wool |
| Size: | L mujer / M hombre (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 46 cm |
| Chest: | 55 cm |
| Arm: | 45 cm |
| Waist: | 55 cm |
| Hip: | 57 cm |
| Long: | 95 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Loden Laine Haute Quaité |
| Material: | Waterproofed Wool |
| Size: | L mujer / M hombre (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 46 cm |
| Chest: | 55 cm |
| Arm: | 45 cm |
| Waist: | 55 cm |
| Hip: | 57 cm |
| Long: | 95 cm |
Similar items