Tamaño
Vintage 80s Houndstooth Brown Demi-season Trench Coat Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 57 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | 57 cm |
| Long: | 128 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 57 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | 57 cm |
| Long: | 128 cm |
Similar items