Tamaño
Vintagea 90s Double Collar Demi-season Trench Size L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 83% Polyester 13% Nylon |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 60 cm |
| Arm: | 40 cm |
| Waist: | 60 cm |
| Hip: | 60 cm |
| Long: | 96 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 83% Polyester 13% Nylon |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 60 cm |
| Arm: | 40 cm |
| Waist: | 60 cm |
| Hip: | 60 cm |
| Long: | 96 cm |
Similar items