Tamaño
Vintage 90s Flared Sleeve Coat Size S - M (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | S-M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 40 cm |
| Chest: | 51 cm |
| Arm: | 45 cm |
| Waist: | 52 cm |
| Hip: | 54 cm |
| Long: | 110 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | S-M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 40 cm |
| Chest: | 51 cm |
| Arm: | 45 cm |
| Waist: | 52 cm |
| Hip: | 54 cm |
| Long: | 110 cm |
Similar items