Tamaño
Vintage 80s Style Victorian Coat - Robe Size S- M (+info) | VTG |
| Brand: | Luis arts |
| Material: | Not indicated |
| Size: | S-M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 45 cm |
| Chest: | 48 cm |
| Waist: | 44 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 138 cm |
Features | |
| Brand: | Luis arts |
| Material: | Not indicated |
| Size: | S-M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 45 cm |
| Chest: | 48 cm |
| Waist: | 44 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 138 cm |
74,95 €-30%
52,46 €Similar items