Tamaño
Vintage Tintoretto Sheepskin Brown Coat Size S - M (+info) | VTG |
| Brand: | Tintoretto |
| Material: | 100% Lamb Leather |
| Size: | S-M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 41 cm |
| Chest: | 48 cm |
| Waist: | 41 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 100 cm |
Features | |
| Brand: | Tintoretto |
| Material: | 100% Lamb Leather |
| Size: | S-M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 41 cm |
| Chest: | 48 cm |
| Waist: | 41 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 100 cm |
94,95 €-30%
66,46 €Similar items