Tamaño
Austrian Vintage 80s Trachten Distler Embroidered Coat Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Distler Original |
| Material: | 100% Pure Virgin Wool |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 63 cm |
| Waist: | 65 cm |
| Long: | 89 cm |
Features | |
| Brand: | Distler Original |
| Material: | 100% Pure Virgin Wool |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 63 cm |
| Waist: | 65 cm |
| Long: | 89 cm |
69,95 €-30%
48,97 €Similar items