Tamaño
Vintage 90s Scheiber Exclusive Pink Traditional Austrian Blazer Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Scheiber Exclusive |
| Material: | 100% Pure Virgin Wool |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 44 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 47 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 65 cm |
Features | |
| Brand: | Scheiber Exclusive |
| Material: | 100% Pure Virgin Wool |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 44 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 47 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 65 cm |
49,95 €-30%
34,97 €Similar items