Tamaño
Vintage 90s Quilted Ski Jacket Colorbloc Size M Woman (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Polyamide |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 46 cm |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 48 cm |
| Long: | 69 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Polyamide |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 46 cm |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 48 cm |
| Long: | 69 cm |
49,95 €-30%
34,96 €Similar items