Tamaño
Vintage 80s Trench Coat Detachable Houndstooth Lining Size L Oversize (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 63 cm |
| Hip: | 66 cm |
| Long: | 120 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 63 cm |
| Hip: | 66 cm |
| Long: | 120 cm |
94,95 €-30%
66,46 €Similar items