Tamaño
Vintage 90s Loden Style Coat Blizzand Paris Size L (+info) | VTG |
| Brand: | Blizaand Paris |
| Material: | 80% Wool 20% Polyamide |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 44 cm |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 63 cm |
| Hip: | 66 cm |
| Long: | 102 cm |
Features | |
| Brand: | Blizaand Paris |
| Material: | 80% Wool 20% Polyamide |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 44 cm |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 63 cm |
| Hip: | 66 cm |
| Long: | 102 cm |
84,95 €-30%
59,47 €Similar items