Tamaño
Vintage French 3/4 Leather and Suede Coat Brown/Chocolate Size L Oversize (+info) | VTG |
| Brand: | Skinners Cuirs&Peaux |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 58 cm |
| Waist: | 63 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 91 cm |
Features | |
| Brand: | Skinners Cuirs&Peaux |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 58 cm |
| Waist: | 63 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 91 cm |
Similar items