Tamaño
Vintage 60s French Muriel Bertalis x Barbara Boutique Wool Coat Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Muriel Bertalis Paris |
| Material: | Wool |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | 64 cm |
| Long: | 98 cm |
Features | |
| Brand: | Muriel Bertalis Paris |
| Material: | Wool |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | 64 cm |
| Long: | 98 cm |
84,95 €-30%
59,46 €Similar items