Tamaño
Vintage 90s Cashmere Wool Belt Coat Size M -L Oversize (+info) | VTG |
| Brand: | Apostrophe |
| Material: | 90% Wool 10% Cachmere |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 90 cm |
Features | |
| Brand: | Apostrophe |
| Material: | 90% Wool 10% Cachmere |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 90 cm |
84,95 €-30%
59,46 €Similar items