Tamaño
90s Vintage Mid-season Bartsons Beige Trench Coat | Tartan Plaid Lining | Size L - XL (+info) | VTG |
| Brand: | Bartsons |
| Material: | 50% Cotton 50% Polyester |
| Size: | L-XL (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition Minimal wear by the passage of time. |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 66 cm |
| Long: | 121 cm |
Features | |
| Brand: | Bartsons |
| Material: | 50% Cotton 50% Polyester |
| Size: | L-XL (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition Minimal wear by the passage of time. |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 66 cm |
| Long: | 121 cm |
Similar items