Tamaño
Vintage 70s 80s Beige Leather Blazer Size S - M (+info) | VTG |
| Brand: | Marroquinerie |
| Material: | Leather |
| Size: | S-M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 42 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 47 cm |
| Hip: | 47 cm |
| Long: | 56 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Marroquinerie |
| Material: | Leather |
| Size: | S-M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 42 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 47 cm |
| Hip: | 47 cm |
| Long: | 56 cm |
Similar items