Tamaño
Vintage Red Leather Blazer Size S (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | B (8/10) Vintage in good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 40 cm |
| Chest: | 45 cm |
| Arm: | 45 cm |
| Waist: | 40 cm |
| Long: | 55 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | B (8/10) Vintage in good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 40 cm |
| Chest: | 45 cm |
| Arm: | 45 cm |
| Waist: | 40 cm |
| Long: | 55 cm |
39,95 €-30%
27,96 €Similar items