Tamaño
Vintage 80s Camel Black Leather Parka Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Waltoum |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 58 cm |
| Waist: | 58 cm |
| Hip: | 58 cm |
| Long: | 80 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Waltoum |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 58 cm |
| Waist: | 58 cm |
| Hip: | 58 cm |
| Long: | 80 cm |
Similar items