Tamaño
Vintage 80s Brown Leather Coat Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Confecciones Jariod |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 57 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | 57 cm |
| Long: | 89 cm |
Features | |
| Brand: | Confecciones Jariod |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 57 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | 57 cm |
| Long: | 89 cm |
Similar items