Tamaño
Vintage 70s - 80s Camel Napa Leather Blazer Green Trim Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Yessica C&A |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 45 cm |
| Chest: | 51 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 51 cm |
| Long: | 76 cm |
Features | |
| Brand: | Yessica C&A |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 45 cm |
| Chest: | 51 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 51 cm |
| Long: | 76 cm |
Similar items