Tamaño
BLACK LEATHER BLAZER 100% LEATHER | Vintage Post-90/Y2K | Fitted Cut Size S (+info) | VTG |
| Brand: | Amazon |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 42 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 65 cm |
Features | |
| Brand: | Amazon |
| Material: | 100% Leather |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 42 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 65 cm |
49,95 €-30%
34,96 €Similar items