Tamaño
Austrian Steinbock Pure Wool Jacket Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Steinbock |
| Material: | Pure New Wool |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 41 cm |
| Chest: | 51 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 60 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Steinbock |
| Material: | Pure New Wool |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 41 cm |
| Chest: | 51 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 60 cm |
Similar items