Tamaño
Vintage 80s - 90s Colorblock Angora Cardigan Size S (+info) | REC |
| Brand: | Fashion de Elle |
| Material: | 50% Angora 50% Poliacryl |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 54 cm |
| Arm: | 45 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Long: | 78 cm |
Features | |
| Brand: | Fashion de Elle |
| Material: | 50% Angora 50% Poliacryl |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 54 cm |
| Arm: | 45 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Long: | 78 cm |
64,95 €-30%
45,46 €Similar items