Tamaño
Vintage 80s - 90s Handmade Textured Mohair Cardigan - Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Cofeccion artesanal |
| Material: | Angora |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 50 cm |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 58 cm |
| Hip: | 58 cm |
| Long: | 77 cm |
Features | |
| Brand: | Cofeccion artesanal |
| Material: | Angora |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 50 cm |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 58 cm |
| Hip: | 58 cm |
| Long: | 77 cm |
Similar items