Tamaño
80s Vintage Knit Cardigan by Parramata Italy Size M-L Oversized (+info) | VTG |
| Brand: | Parramata |
| Material: | 40% Wool 17% Angora 17% Alpaca 26% Acrylic |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 46 cm |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 55 cm |
| Hip: | 53 cm |
| Long: | 73 cm |
Features | |
| Brand: | Parramata |
| Material: | 40% Wool 17% Angora 17% Alpaca 26% Acrylic |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 46 cm |
| Chest: | 60 cm |
| Waist: | 55 cm |
| Hip: | 53 cm |
| Long: | 73 cm |
Similar items