Tamaño
VINTAGE 90s AUSTRIAN CARDIGAN RESI HAMMERER | Angora | Jacquard Pattern Size M (+info) | REC |
| Brand: | Resi Hammerer |
| Material: | Angora |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 58 cm |
| Hip: | 52 cm |
| Long: | 80 cm |
Features | |
| Brand: | Resi Hammerer |
| Material: | Angora |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 58 cm |
| Hip: | 52 cm |
| Long: | 80 cm |
64,95 €-30%
45,46 €Similar items