Tamaño
Vintage 70s Blue Angora Knitted Dress Size S (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 35 cm |
| Chest: | 45 cm |
| Waist: | Min 31 cm - Max 45 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 112 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 35 cm |
| Chest: | 45 cm |
| Waist: | Min 31 cm - Max 45 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 112 cm |
44,95 €-20%
35,96 €Similar items