Tamaño
Vintage 70s Navy Blue Cotton Shirt Dress Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Cotton |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 38 cm |
| Chest: | 48 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 53 cm |
| Long: | 106 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Cotton |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 38 cm |
| Chest: | 48 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 53 cm |
| Long: | 106 cm |
29,95 €-30%
20,96 €Similar items