Tamaño
Vintage 60s - 70s Long Pink Ruffles Dress Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 119 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 119 cm |
34,95 €-30%
24,46 €Similar items