Tamaño
Vintage 70s Roses Shirt Dress Size XL (+info) | VTG |
| Brand: | Debenhams |
| Material: | 85% Cotton |
| Size: | XL (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 43 cm |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 50 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 105 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Debenhams |
| Material: | 85% Cotton |
| Size: | XL (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 43 cm |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 50 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 105 cm |
Similar items