Tamaño
Vintage 70s - 80s Victorian Blue Dress Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Creations Pia Angeli |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | Min 23 cm - Max 43 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 110 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Creations Pia Angeli |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | Min 23 cm - Max 43 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 110 cm |
Similar items