Tamaño
Vintage 70s - 80s Shirt Dress Size L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 40 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 50 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 108 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 40 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 50 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | 108 cm |
Similar items