Tamaño
Vintage 80s Handkerchief Dress Size L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 45 cm |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 52 cm |
| Hip: | 55 cm |
| Long: | 105 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A (9/10) Vintage in very good condition |
Measures | |
| Shoulders: | 45 cm |
| Chest: | 55 cm |
| Waist: | 52 cm |
| Hip: | 55 cm |
| Long: | 105 cm |
Similar items