Tamaño
Vintage 70s - 80s Mao Printed Dress Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 40 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 115 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 40 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 115 cm |
29,95 €-30%
20,96 €Similar items