Tamaño
80s Purple Maxi Dress | Puffed Sleeves and Asymmetrical Ruffle Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Fashion Style |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 38 cm |
| Chest: | 48 cm |
| Waist: | 38 cm |
| Hip: | 48 cm |
| Long: | 118 cm |
Features | |
| Brand: | Fashion Style |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 38 cm |
| Chest: | 48 cm |
| Waist: | 38 cm |
| Hip: | 48 cm |
| Long: | 118 cm |
Similar items