Tamaño
80s Jacquard Dress Cocktail | Beige Animal Print | Ruffles and Draped Shoulders Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Karida London |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 41 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | min 30 cm - max 50 |
| Hip: | 48 cm |
| Long: | 116 cm |
Features | |
| Brand: | Karida London |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 41 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | min 30 cm - max 50 |
| Hip: | 48 cm |
| Long: | 116 cm |
Similar items