Tamaño
Vintage 80s 90s Textured Ruffle Dress Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Lauréne M |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 49 cm |
| Chest: | Min 50 cm |
| Waist: | Min 36 cm |
| Hip: | Min 48 cm |
| Long: | 107 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Lauréne M |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 49 cm |
| Chest: | Min 50 cm |
| Waist: | Min 36 cm |
| Hip: | Min 48 cm |
| Long: | 107 cm |
Similar items