Tamaño
Vintage 90s Velvet Dress Belt Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Anny Where |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 42 cm |
| Chest: | Min 47 cm |
| Waist: | Min 38 cm |
| Hip: | Min 46 cm |
| Long: | 100 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Anny Where |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 42 cm |
| Chest: | Min 47 cm |
| Waist: | Min 38 cm |
| Hip: | Min 46 cm |
| Long: | 100 cm |
Similar items