Tamaño
Vintage 90s Blue Textured Dress Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 50% Viscose 50% Polyester |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Hip: | 53 cm |
| Long: | 106 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 50% Viscose 50% Polyester |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Hip: | 53 cm |
| Long: | 106 cm |
Similar items