Tamaño
Vintage 80s - 90s Striped Silk Dress Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Silk |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 38 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 33 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 110 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Silk |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 38 cm |
| Chest: | 50 cm |
| Waist: | 33 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 110 cm |
Similar items