Tamaño
Vintage 80s - 90s Transparent Lace Dress Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | libre |
| Waist: | Min 26 cm - Max 46 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 109 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | libre |
| Chest: | libre |
| Waist: | Min 26 cm - Max 46 cm |
| Hip: | libre |
| Long: | 109 cm |
Similar items