Tamaño
Vintage 80s 90s Blouse Asymmetric Flowers Bow Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 42 cm |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | Asimétrico (lateral más largo 60 cm) |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 42 cm |
| Chest: | 52 cm |
| Waist: | 48 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Long: | Asimétrico (lateral más largo 60 cm) |
Similar items