Tamaño
Vintage 80s 90s White Pleated Shirt Size M - L (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 65% Viscose 35% Polyester |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 44 cm |
| Chest: | 41 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Long: | 55 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 65% Viscose 35% Polyester |
| Size: | M-L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 44 cm |
| Chest: | 41 cm |
| Waist: | 45 cm |
| Long: | 55 cm |
Similar items