Tamaño
Vintage Coca Cola Cotton T-shirt Size S (+info) | VTG |
| Brand: | The Coca-Cola Company |
| Material: | 95% Cotton 5% Elastane |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 32 cm |
| Chest: | Min 38 cm |
| Waist: | Min 34 cm |
| Long: | 60 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | The Coca-Cola Company |
| Material: | 95% Cotton 5% Elastane |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 32 cm |
| Chest: | Min 38 cm |
| Waist: | Min 34 cm |
| Long: | 60 cm |
Similar items