Tamaño
90s Vintage Blouson | Emerald Green Paisley | Asymmetrical | Unisex Oversize Size M (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 50 cm |
| Chest: | 57 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | 57 cm |
| Long: | 90 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Shoulders: | 50 cm |
| Chest: | 57 cm |
| Waist: | 57 cm |
| Hip: | 57 cm |
| Long: | 90 cm |
Similar items