Tamaño
Vintage 70s Ribbed Diolen Pants Size L - XL (+info) | VTG |
| Brand: | Diolen |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | L-XL (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 44 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Leg: | 85 cm |
| Long: | 112 cm |
Sorry, this item is no longer available in our shop
Features | |
| Brand: | Diolen |
| Material: | 100% Polyester |
| Size: | L-XL (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 44 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Leg: | 85 cm |
| Long: | 112 cm |
Similar items