Tamaño
70s Vintage Flared Pants | Double Pearl Button | Light Brown | Size XS - S/36 (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 36 cm |
| Hip: | 45 cm |
| Leg: | 70 cm |
| Long: | 95 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | S (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 36 cm |
| Hip: | 45 cm |
| Leg: | 70 cm |
| Long: | 95 cm |
Similar items