Tamaño
70s Vintage Elephant Leg Pants | Check Pattern | Tergal | Size L/42 (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Wool, Polyester |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 42 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Leg: | 79 cm |
| Long: | 103 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Wool, Polyester |
| Size: | L (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 42 cm |
| Hip: | 50 cm |
| Leg: | 79 cm |
| Long: | 103 cm |
Similar items