Tamaño
70s Vintage Straight Cut Pants Twill | Khaki Green | Size M/40 (+info) | VTG |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 40 cm |
| Hip: | 46 cm |
| Leg: | 85 cm |
| Long: | 110 cm |
Features | |
| Brand: | Unknown |
| Material: | Not indicated |
| Size: | M (Approximate size. Refer to the measures.) |
| Condition: | A+ (10/10) Vintage in excellent condition |
Measures | |
| Waist: | 40 cm |
| Hip: | 46 cm |
| Leg: | 85 cm |
| Long: | 110 cm |
Similar items